“Jsme odbornými rádci a pomocníky pro všechny, kteří očekávají férovost a čestné jednání na realitním trhu. Naši klienti jsou s námi spokojení už od roku 2010.”

Jsme bydlení bez rizika

Kdo jsme?

Jsme realitní tým svědomitých makléřů, který pečuje o své klienty od roku 2010. Pomáháme lidem k jistotě při nákupech, prodejích a investicích do nemovitostí. Jsme odbornými rádci a pomocníky pro všechny, kteří očekávají férovost a čestné jednání.

Naším cílem je co nejlepší informovanost klienta. Jsme přesvědčení, že jedině informovaný klient se může správně rozhodnout a se svým rozhodnutím být spokojený.  Doporučíme vám nejlepší nemovitosti ke koupi a upozorníme vás na ty, kterým je naopak dobré se vyhnout. Stojíme na vaší straně od prvních prohlídek až po vaše spokojené nastěhování. Pomůžeme vám s tím, kde naši pomoc očekáváte. Jsme Bydlení bez rizika.

Naše služby pro vás

Poznejte všechny příležitosti, které vám realitní trh přináší. Naši realitní makléři s vámi otevřeně proberou všechny možnosti, které vám pomůžou s koupí, prodejem nebo investicí. Společně najdeme nejlepší řešení, které vám vyhovuje. Jsme přesvědčeni, že náš úspěch se odvíjí od vašeho úspěchu. Pro náš společný cíl uděláme maximum. Setkejme se a řekněme si, jak vše probíhá.

Koupě nemovitosti

Hájíme vaše zájmy, doprovázíme vás na prohlídky nemovitostí a pomáháme vám vybrat tu nejlepší volbu.

Prodej nemovitosti

Řekněte nám své představy a my se jimi budeme řídit. S důvěrou a v krátkém čase prodáme vaši nemovitost.

Investiční nemovitosti

Jak moc vám to vydělá? Vypracujeme pro vás modelovou situaci a přesně vám odpovíme. Garance 11 měsíců pronájmu.

Kompletní servis

Zajištění kupních smluv, podání na katastr nemovitostí, daňová přiznání, obstarání oprav. Co ještě pro vás můžeme udělat?

Home staging

Připravíme vaši nemovitost k prodeji nebo k pronájmu. Díky tomu ji prodáme rychleji a za lepší cenu.

Financování nemovitosti

Hodnota, kterou vám naše služby přinesou, je mnoho násobně vyšší než cena, kterou za ně zaplatíte. Ruku na to.