Investice do nemovitosti

Hledáte jistotu, namísto akčních spekulací? Investujte do nemovitosti a bezpečně zhodnoťte své úspory. Budou vám generovat pravidelný měsíční příjem a hodnota nemovitosti bude růst. 

Jak to funguje?

Najdeme nemovitost ke koupi, vypracujeme u ní analýzu výnosnosti. Objekt připravíme k pronájmu a obstaráme nájemce, se kterými můžeme po celou dobu komunikovat za vás. Díky tomu, nemusíte mít žádné  starosti. Řekněte nám, co od investice očekáváte a my vám řekneme, jaké jsou možnosti.

Jistota

U nemovitostí můžou vaše úspory generovat zisk až 7%. V porovnání s akciemi je obecné riziko menší a výnosnost dlouhodobá. Vypracujeme pro vás analýzu výnosnosti u konkrétních nemovitostí a řekneme vám, jak velký výnos můžete očekávat. 

Přesně na míru

Podle vašich možností vybereme vhodnou nemovitost ke koupi. Prověříme její vlastnictví i technický stav a vypracujeme analýzu výnosnosti. Ručíme vám za správné rozhodnutí.

Bez starostí

Chcete vaše peníze bezpečně uložit a o nic víc se už nestarat? Pro vás máme službu správy nemovitosti. Po celou dobu budeme s nájemníky komunikovat za vás a řešit s nimi jakékoliv problémy. Garantujeme vám minimálně 11 nájmů ročně.

45 spokojených klientů

6,85% průměrný roční výnos

100% bez starostí

Pojďme se osobně poznat a zjistit, jestli je pro vás investice do realit vhodná?