Koupě nemovitosti

Celý proces začíná u vás. Nasloucháme vašim představám a ptáme se vás, jak má váš ideální domov vypadat. Zároveň vám odpovíme na věci, které vás zajímají nejvíce a dáme vám konkrétní návrhy řešení. Společně vytipujeme nejlepší nemovitosti, které stojí za návštěvu. Na prohlídky vás budeme doprovázet, abyste měli jistotu, že vám prodejce nic nezatajuje a nic před vámi neskrývá. Objektivně vám řekneme všechna pro a proti, abyste se mohli správně rozhodnout.

Když se vám nemovitost líbí a chcete ji koupit, tak naše práce pokračuje. Prověříme vlastnictví nemovitosti, poradíme vám, jak ji nejlépe financovat a připravíme rezervační smlouvu k podpisu. Naším cílem je vás bezpečně provést celým procesem koupě, která končí až ve chvíli úspěšného předání nemovitosti.

Omezení rizika

Koupě nemovitosti s sebou nese řadu rizik. My jsme na ně připraveni a víme, jak jim předcházet a co pohlídat.

Správné načasování

Na začátku vám řekneme, jak celý proces bude probíhat. Poté se budeme společně posouvat krok po kroku až k úspěšnému předání nemovitosti.

Investice na jistotu

Ve svém domě jste svým vlastním pánem. Peníze, které do nemovitosti vkládáte uchováte pro vaše potomky. Nebo nemovitost můžete pronajmout a mít tak pasivní příjem.

Jak proces probíhá?

Chcete koupit nemovitost? Pojďme se spolu potkat a najít společnou cestu.

Reference