Prodej nemovitosti

Chcete vaši nemovitost prodat za nejvyšší cenu a v co nejkratším čase? Zeptáme se vás na vaše očekávání a podle toho navrhneme nejlepší postup prodeje.  Nemovitost připravíme k prohlídkám do podoby, která nadchne zájemce o koupi. Díky tomu zvýšíme její hodnotu a zájem o ni. Zároveň vytvoříme profesionální fotografie, které budeme inzerovat na hlavních realitních serverech.

Rychlý prodej, nejvyšší možná cena a bezpečný průběh. Je tohle pro vás důležité? Pokud ano, tak náš cíl je společný. Inzerujeme ve všech prestižních mediích, která dávají smysl. Rádi vyzdvihneme silné stránky nemovitosti a vyvoláme tak o ni přirozený zájem.

Ze zkušenosti víme, že obal nejlépe prodává.
U nemovitostí je tím obalem celkový vzhled, který je podstatný při rozhodování kupce. Vaši nemovitost nafotí zkušený fotograf a my po dohodě s vámi upravíme interiér, aby co nejvíce přitáhl pozornost kupujících.

Důvěra je jedna z nejdůležitějších věcí při spolupráci, souhlasíte? 
Na začátku vám řekneme, jak vše bude probíhat, a poté můžete s důvěrou nechat postup na nás. Připravíme všechny právní dokumenty, s kterými vás seznámíme a budeme dohlížet na bezpečný převod peněz.

Chcete prodat svoji nemovitost?